לכולנו הזיכרון המתוק מימי הנעורים של ברנדה או דילן ניגשים בסערה ללוקר ומנהלים דיאלוג קולח כשהוא ברקע. אין ספק שהלוקר האמריקאי כבר מזמן עשה את הטרנספורמציה מבתי הספר הטלוויזיוניים הנוסטלגיים היישר אל הבית ואף לחלל הציבורי, אך עדיין עם כל פתיחה וסגירה יש בתוכנו ספורטאי קטן שמרגיש שממש הרגע- הגיע אל המלתחות.

לוקר לחללים ציבוריים

היתרון הבולט של הלוקר בקרב ארונות המתכת הוא אפשרויות הנעילה בכל התאים, אך הרשו לנו להוסיף ולעדכן, הלוקר הוא פריט עיצובי בעל פוטנציאל אדיר להתעוררות וזריקת צבע לכל חלל, גדול וקטן כאחד.

הלוקרים המעוצבים שלנו לא עוצרים באדום ולא נרגעים בצהוב, האפשרויות למשחק בין התאים השונים (בגדלים/ צבע/ נעילות תא) רבות ומגוונות, אך הכי חשוב לציין – כל האופציות שאנחנו מציעים עמידות לאורך זמן; בין אם מדובר על לוקרים לחדר הלבשה, לוקרים לשימוש חיצוני, לוקרים לחללי המטבח וכיוצא בזה- עמידות החומר משחקת תפקיד חשוב ומרכזי. כמו כל ארונות המתכת של מדפי לה גרדיה גם הלוקרים שלנו עשויים ממתכת עמידה שאינו צוברת חלודה, שומרת על הצבע לאורך זמן וניתנת לניקוי בקלות וביעילות.

טאצ' של צבע למשרד ולחללים עסקיים

אף אחד לא אמר שיעילות וביטחון הם שווי ערך לצבעים אפורים משעממים, להפך! הלוקרים הם הזדמנות מעולה להוסיף זריקת צבע לחלל המשרדי (בידיעה שכל מה שהעובדים ירצו להשאיר – נשמר בביטחון) ולהפוך אותו למעין כרטיס ביקור עיצובי המדבר את צבעי העסק; הן לעובדים הנהנים מחלל עבודה צבעוני (שהוכח על-פי אינספור מחקרים כפרודוקטיבי ומעורר יצירתיות) והן לכל לקוח או אורח שנכנס לראשונה ופוגש נראות מקצועית ועדכנית.

הלוקרים של מדפי לה גרדיה

לאורך למעלה מ-30 שנים שבהן אנחנו נהנים לעבוד לצד מעצבי פנים ולשמוע על רעיונות למשחקי צבע חדשים בגזרת הלוקרים. הצורך בנעילה לצד המראה הצעיר והעדכני הופכים את הלוקר לבין המובילים בקרב ארונות המתכת ובצדק! השימושים רבים, הלוקר עונה על הצרכים ביעילות, מבלי לזנוח לרגע את הפן העיצובי.

גם בגזרה הביתית הלוקרים הם כוכב רציני התופס תאוצה בשנים האחרונות; אפשרות מעולה לבקרת הורים על ידי נעילה של תאים מסוימים, ואף לחדר הילדים – כי גם הם, תאמינו או לא, ייהנו מקצת פרטיות.

0
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday
דילוג לתוכן