הזמנת מדפים מודולריים לפי מידה UNIMONDIAL

ראשי / מדפים מודולריים לפי מידה

ללא ברגים
מגלוון נגד חלודה
משקל
10 שנות אחריות*

מדפים מודולריים לפי מידה תוצרת איטליה
10 שנות אחריות!

התאימו מדפים מודולריים של מדפי לה-גרדיה לכל שימוש בחיי היום יום: מדפים למחסן בבית, מדפים למחסן הציוד בעסק, מדפים לספריה, מדפים לחנות ומדפים לחדר הקירור. 10 שנות אחריות! ט.ל.ח. בכפוף לתקנון השמור במשרדי החברה.
אנחנו כאן כדי לייעץ ולעזור בכל נושא ועניין! קראו את ההנחיות שלנו כאן על שמירה על נקיון הריהוט לאורך זמן

כוננית יחידה

מדפים בצורת ר

מדפים בצורת ר הפוכה

מדפים בצורת ח

חלוקה פנימית

עומק כללי

ס”מ

רוחב כללי

98 ס”מ

גובה כללי

180 ס”מ

גובה כללי

ס”מ

רוחב כללי B

ס”מ

מדפים בגובה

רוחב כללי C

ס”מ

מדפים בגובה

גובה כללי

ס”מ

רוחב כללי A

ס”מ

מדפים בגובה

עומק
גובה
רוחב
מס׳ מדפים

כוננית במחיר מיוחד!

מחיר ₪ כולל מע״מ

btn image

btn image

btn image

רגליות וסופיות פלסטיק (חינם לרוכשים באתר)
צביעת מדפים 0.9 ₪

צביעת מדפים מוסיפה עד 21 ימים לאספקת המדפים

מחיר 0 ₪ כולל מע״מ

תוספת חלקים

משפחת חלקים

שם החלק

כמות

+ חלק נוסף

מחיר ₪ כולל מע״מ

משלוח והרכבה

* על זמן משלוח סופי תגיע הודעה נפרדת

תוספת חלקים

רגליות פלסטיק וסופיותתוספת מדףצביעה מדפים

123
הרכבה

מחיר ₪ כולל מע״מ

חלקי המדפים

חיבורי פינה

חיבור פינה מאפשר ליצור מערכות מדפים מודולריים בצורות שונות כגון: - האות ר' או כוננית פינה. יכולה להיות מורכבת כר' רגילה או הפוכה - האות ח', בה נצטרך חיבורים לכל פינה שניצור. הקפידו לקבל חיבור פינה לפי מספר המדפים במערכת כפול שתיים.

פינות וסופיות או רגליות

פינות פלסטיק למניעת מגע עם הקצה העליון של המסגרת ולמניעת מגע עם הריצפה. ניתנות חינם בכל הזמנה. ניתן לקבל בתוספת תשלום רגליות קיבוע לריצפה

מדף מתכת

מדף המתכת במערכת המדפים המודולריים, יכול לעמוד בעומסים של עד 150 ק"ג מפולג (לכל רוחב המדף). עומק המדף קובע את עומק המסגרת ונקבע לפי אופי השימוש. מידת העומק הפופולרית היא 40 ס"מ וכמות המדפים הפופולרית במערכת מדפים למחסן היא 5.

מסגרת או "סולם"

אחד משני החלקים העיקריים של מערכת המדפים המודולריים מורכבת משני עמודים וקורות מחברות. ידועה גם בכינוי "סולם". בבחירת המסגרת לרוב נבחר בפרמטר ה-גובה. עומק המסגרת לעולם יהיה כעומק המדפים והפוך. בחיבור שני שדות ליצירת כוננית כפולה המסגרת המרכזית מחזיקה מדפים משני צידיה. הגובה הפופולרי ביותר הוא 250 ס"מ

תוספת מדף לרוחב

כמות המדפים הפופולרית ל"שדה", שהוא הכינוי המקצועי לכוננית אחת, היא 5 מדפים. במידה ותרצו להוסיף מדף נוסף לכל רוחב השדות ניתן להוסיף דרך לגלגלת זו. לכוננית בעלת 3 שדות אם כן יתווספו 3 מדפים אחד לכל "שדה".

מה זה "שדה"

מערכת מדפים יכולה להתחלק ל"שדות" לכל רוחבה. למעשה כל מסגרת/עמוד/סולם פותח שדה חדש. בתמונה מערכת בעלת 2 שדות. מעל רוחב מדפים כללי מסוים תוכלו לבחור גם באיזו תצורת שדות תקבלו את המדפים. הכל תלוי בפריטים אותם אתם מאחסנים על מערכת המדפים שלנו.

עמידים בלחות

המדפים המודולריים המגולוונים מאופיינים בציפוי מתכת בתרכובת אבץ המונעת היווצרות של תהליך חמצון המתכת.  גלוון איכותי, אם כן, מונע היווצרות חלודה במפגעי הלחות שבאוויר.
    0
    דילוג לתוכן