קרב המדפים האולטימטיבי!

מדפי העץ הם סימן ההיכר של ארון המטבח של סבתא, יש בהם ניחוח נוסטלגי מסוים שאי אפשר להתכחש אליו, הקסם שלהם הוא העץ עצמו וההיסטוריה שמתלווה אליו. אכן זהו זיכרון שנעים להתענג עליו, ויש לציין שמבחינה עיצובית למדפי העץ עדיין קיים מקום של כבוד בסלון, בתצוגת המטבח וכיוצא בזה- לא תשמעו אותנו מתווכחים כאן!

אך מה בנוגע למדפים למחסן? מדפים לחדרי הילדים? מדפים לספרייה? ואף מדפים לסלון ולחדר הטלוויזיה?

ובכן במקרים בהם צריך יותר ממדף שניים, תנו לנו להעיר את השיח – מדפי המתכת מנצחים, ובגדול!

למי יש כוח להתחייב?

ייתכן שמדפי העץ מככבים כמדפי תצוגה, משמע, מדף אחד או שניים, במקסימום מדובר על ארונית עץ ישנה שניצבת איתנה באמצע הקיר. אך בכל הנוגע לעיצוב חללי הבית מדפי המתכת המודולריים עולים ביתרונותיהם על מדפי העץ בכל קטגוריה וקטגוריה והראשונה- מבחינה כלכלית; מדף עץ נתמך בקיר וברגע שקובע – זה מקומו וזהו גודלו ולשחק איתם לאורך החודשים והשנים, כמעט ולא ניתן. לעומת זאת מדפי המתכת ניתנים לשינוי הן מבחינת מיקום והן מבחינת גודל- לאורך השנים ניתן להוסיף / להוריד / לשנות / לצבוע ולשחק עם תצוגת המדפים לפי ראות עיניכם. ההשראה כבר מתחילה לנבוט?

And the Heavy Weight champion is….

מדפי המתכת! כן כן, בלי צורך בתמיכה חיצונית, בלי ברגים ובלי הכנות מתרימות מדפי המתכת אולי נשמעים כמו פתרון קליל ונוח אך לצד זאת הם יכולים לשאת פי 3 מכל מדף עץ ממוצע באותו הגודל.

המתכת עצמה קלה לשינוע ולחיתוך ולכן חיבור / הרחבה / קיצור וכל שינוי לצורך העניין במדפים עצמם ניתן לביצוע באופן פשוט וכמה פעמים.

מה לגבי הנראות?

על טעם וריח – מיותר להתווכח. אך טעם נוטה להשתנות עם הזמן לא? הבעיה היא שעץ – פשוט לא! השכבה הראשונה של הצבע / לקה שתמרחו עליו תראה יפה לכל הדעות אך האדפטיביות של העץ נעצרת כאן. מדפי המתכת לעומת זאת ניתנים לצביעה ולחיתוך, לחיבור ולשינוע כמה וכמה פעמים, ואנחנו כאן ב https://www.madaflg.co.il/ מדפי לה גרדיה עובדים יד ביד עם המעצבים המובילים בשוק כדי לשמוע על טיב התוצאות, פעם אחר פעם.

0
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday
דילוג לתוכן