הזמנת מטל סיסטם לפי מידה

ראשי / מדפים מודולריים לפי מידה

ללא ברגים
מגלוון נגד חלודה
משקל
החזר כספי*

מדפים מודולריים לפי מידה
הנחה מיוחדת למזמינים באתר!

התאימו מדפים מודולריים של מדפי לה-גרדיה לכל שימוש בחיי היום יום: מדפים למחסן בבית, מדפים למחסן הציוד בעסק, מדפים לספריה, מדפים לחנות ומדפים לחדר הקירור. החזר כספי מלא! עד 60 יום, לעסקאות עד 4,000 ש"ח (אין החזר על דמי משלוח, הרכבה או צביעה). ט.ל.ח. בכפוף לתקנון השמור במשרדי החברה.
אנחנו כאן כדי לייעץ ולעזור בכל נושא ועניין! כיצד לשמור על רהיטי המתכת מפגעי הזמן והלחות? קראו את ההנחיות שלנו כאן

מטל סיסטם ממדפי לה-גרדיה - קל לבחור >> קל לקבל >> קל להרכיב!
בוחרים עומק, גובה ורוחב, מוסיפים, משדרגים ומקבלים עם GETT או במשלוח עד הדלת.
התחייבות להחזר כספי תוך 14 ימי עסקים בכפוף לתקנון!

חלוקה פנימית

עומק כללי

ס”מ

רוחב כללי

ס”מ

גובה כללי

ס”מ

האפשרות הנבחרת

  • גובה כללי ס”מ
  • רוחב כללי ס”מ
  • עומק כללי ס”מ
  • חלוקה פנימית שדות

מטל סיסטם ממדפי לה-גרדיה - קל לבחור >> קל לקבל >> קל להרכיב!
בוחרים עומק, גובה ורוחב, מוסיפים, משדרגים ומקבלים עם GETT או במשלוח עד הדלת.
התחייבות להחזר כספי תוך 14 ימי עסקים בכפוף לתקנון!

עומק
גובה
רוחב
מחיר

תוספות ושדרוגים

רגליות פלסטיק וסופיות פלסטיק
תוספת מדף לכל הרוחב
צביעת מדפים

הובלה והרכבה

סה”כ מחיר

רגליות פלסטיק וסופיותתוספת מדףצביעה מדפים

הובלה במונית Gett להזמנת הובלה מקצועית / איסוף עצמי הרכבה

מחיר

הוראות להתקנה קלה ופשוטה

חלקי המדפים

חיבורי פינה

חיבור פינה מאפשר ליצור מערכות מדפים מודולריים בצורות שונות כגון: - האות ר' או כוננית פינה. יכולה להיות מורכבת כר' רגילה או הפוכה - האות ח', בה נצטרך חיבורים לכל פינה שניצור. הקפידו לקבל חיבור פינה לפי מספר המדפים במערכת כפול שתיים.

פינות וסופיות או רגליות

פינות פלסטיק למניעת מגע עם הקצה העליון של המסגרת ולמניעת מגע עם הריצפה. רגליות מהוות חוצץ למניעת שריטות למשטח עליו ממוקמת מערכת המדפים המודלריים ניתנות חינם בכל הזמנה.

מדף מתכת

מדף המתכת במערכת המדפים המודולריים מטל סיסטם, יכול לעמוד בעומסים של עד 100 ק"ג למטר. עומק המדף קובע את עומק המסגרת ונקבע לפי אופי השימוש. מידת העומק הפופולרית היא 40 ס"מ וכמות המדפים הפופולרית במערכת מדפים למחסן היא 5.

מסגרת או "סולם"

אחד משני החלקים העיקריים של מערכת המדפים המודולריים מטל סיסטם. מורכבת משני עמודים וקורות מחברות. ידועה גם בכינוי "סולם". בבחירת המסגרת לרוב נבחר בפרמטר ה-גובה. עומק המסגרת לעולם יהיה כעומק המדפים והפוך. בחיבור שני שדות ליצירת כוננית כפולה המסגרת המרכזית מחזיקה מדפים משני צידיה. הגובה הפופולרי ביותר הוא 250 ס"מ

תוספת מדף לרוחב

כמות המדפים הפופולרית ל"שדה", שזה, שזה הכינוי המקצועי לכוננית אחת, היא 5 מדפים. במידה ותרצו להוסיף מדף נוסף לכל רוחב השדות ניתן להוסיף דרך לחצן זה. לכוננית בעלת 3 שדות אם כן יתווספו 3 מדפים אחד לכל "שדה".

מה זה "שדה"

מערכת מדפים יכולה להתחלק ל"שדות" לכל רוחבה. למעשה כל מסגרת/עמוד/סולם פותח שדה חדש. בתמונה מערכת בעלת 2 שדות. מעל רוחב מדפים כללי מסוים תוכלו לבחור גם באיזו תצורת שדות תקבלו את המדפים. הכל תלוי בפריטים אותם אתם מאחסנים על מערכת המדפים שלנו.

עמידים בלחות

חימצון מתכת, או בשמו המקצועי שיתוך, הוא התהליך הכימי של מפגש המתכת עם לחות או מים והתוצאה שלו היא מה שאתם מכירים בבית כהיווצרות חלודה.  המדפים המודולריים המגולוונים מאופיינים בציפוי מתכת בתרכובת אבץ המונעת היווצרות של תהליך חמצון המתכת.  גלוון איכותי, אם כן, מונע היווצרות חלודה במפגעי הלחות שבאוויר. מתי הגלוון המקורי או הצביעה בצבעי RAL בתנור לא עוזר במניעת השיתוך? כאשר הרהיט נפגע ממכה או שפשוף והציפוי נסדק או יורד לגמרי. מעבר לכך, בשימוש בכמות נוזלים גבוהה במיוחד, או בחומרי ניקוי חריפים (מסירי שומנים חומציים), קיים סיכוי סביר שהציפוי יינזק ופעולות השיתוך יתחילו להשפיע על המתכות השונות.

לפני ואחרי