הזמנת מדפים מודולריים סופר סלוט עם ברגים לפי מידה

ראשי / מדפים מודולריים סופר סלוט עם ברגים לפי מידה

הרכבה פשוטה
מגלוון נגד חלודה
משקל
10 שנים אחריות*

מדפים מודולריים עם ברגים לפי מידה
10 שנות אחריות!

התאימו מדפים מודולריים של מדפי לה-גרדיה לכל שימוש בחיי היום יום: מדפים למחסן בבית, מדפים למחסן הציוד בעסק, מדפים לספריה, מדפים לחנות ומדפים לחדר הקירור. החזר כספי מלא! עד 60 יום, לעסקאות עד 4,000 ש"ח (אין החזר על דמי משלוח, הרכבה או צביעה), 10 שנות אחריות! ט.ל.ח. בכפוף לתקנון השמור במשרדי החברה.
אנחנו כאן כדי לייעץ ולעזור בכל נושא ועניין! קראו את ההנחיות שלנו כאן על שמירה על נקיון הריהוט לאורך זמן

חלוקה פנימית

עומק כללי

ס”מ

רוחב כללי

ס”מ

גובה כללי

ס”מ

האפשרות הנבחרת

  • גובה כללי ס”מ
  • רוחב כללי ס”מ
  • עומק כללי ס”מ
  • חלוקה פנימית שדות

עומק
גובה
רוחב
מס׳ מדפים
מחיר ₪ כולל מע״מ

תוספות ושדרוגים

רגליות וברגים
צביעת מדפים

הובלה והרכבה

סה”כ מחיר

רגליות וברגיםתוספת מדףצביעה מדפים

הובלה במונית Gett הובלה מקצועית / איסוף עצמי
הרכבה

מחיר ₪ כולל מע״מ

חלקי המדפים

חיבורי פינה

חיבור פינה מאפשר ליצור מערכות מדפים מודולריים בצורות שונות כגון: - האות ר' או כוננית פינה. יכולה להיות מורכבת כר' רגילה או הפוכה - האות ח', בה נצטרך חיבורים לכל פינה שניצור. הקפידו לקבל חיבור פינה לפי מספר המדפים במערכת כפול שתיים.

פינות וסופיות או רגליות

פינות פלסטיק למניעת מגע עם הקצה העליון של המסגרת ולמניעת מגע עם הריצפה. רגליות מהוות חוצץ למניעת שריטות למשטח עליו ממוקמת מערכת המדפים המודלריים ניתנות חינם בכל הזמנה.

מדף מתכת

מדף המתכת במערכת המדפים המודולריים, יכול לעמוד בעומסים של 100-150-200 ק"ג למטר. עומק המדף קובע את עומק המסגרת ונקבע לפי אופי השימוש. מידת העומק הפופולרית היא 40 ס"מ וכמות המדפים הפופולרית במערכת מדפים למחסן היא 5.

עמודים

אחד משני החלקים העיקריים של מערכת המדפים המודולריים. העמוד מחבר בין המדפים ולרוב נמצא ארבעה עמודים בכוננית עם שדה אחד בחיבור שני שדות ליצירת כוננית כפולה המסגרת המרכזית מחזיקה מדפים משני צידיה. הגובה הפופולרי ביותר הוא 240 ס"מ

תוספת מדף לרוחב

כמות המדפים הפופולרית ל"שדה", שזה, שזה הכינוי המקצועי לכוננית אחת, היא 5 מדפים. במידה ותרצו להוסיף מדף נוסף לכל רוחב השדות ניתן להוסיף דרך לחצן זה. לכוננית בעלת 3 שדות אם כן יתווספו 3 מדפים אחד לכל "שדה".

מה זה "שדה"

מערכת מדפים יכולה להתחלק ל"שדות" לכל רוחבה. למעשה כל מסגרת/עמוד/סולם פותח שדה חדש. בתמונה מערכת בעלת 3 שדות. מעל רוחב מדפים כללי מסוים תוכלו לבחור גם באיזו תצורת שדות תקבלו את המדפים. הכל תלוי בפריטים אותם אתם מאחסנים על מערכת המדפים שלנו.

עמידים בלחות

המדפים המודולריים המגולוונים מאופיינים בציפוי מתכת בתרכובת אבץ המונעת היווצרות של תהליך חמצון המתכת.  גלוון איכותי, אם כן, מונע היווצרות חלודה במפגעי הלחות שבאוויר.