החלטנו להעשיר מעט את הידע שלכם בנושא מדפים למחסן או מדפים לעסק או אפילו מדפים לבית.

זה נכון שמדף הוא מוצר יחסית מובן ופשוט אבל בגלל שאנחנו משווקים כמה סוגים של מדפים מודולריים, חשבנו שזה יהיה מועיל להסביר קצת על המדפים הקיימים אצלנו במערכות הזמנות המדפים החכמות שיש באתר האינטרנט שלנו.

ראשית נפתח בהסבר קצר: מה הם למעשה מדפים מודולריים?

פירוש המילה מודולרי – משתנה או מתכוונן, ובהקשר של מדפים לעסק או לבית הכוונה היא סוף מדף שניתן לכוון, להזיז ולשנות את המיקום שלו ביחד למסגרת החיצונית, כלומר אם בשידה מעץ או בשידה ממתכת בה פעם היום מרתכים את המדפים למקום, כאן היתרון המשמעותי הוא שניתן להזיז את גובה המדף בהתאם לצרכים המשתנים של בעל המחסן, ניתן לשדרג לפרק ולהרכיב בקלות את השידה כולה ובגדול – לא לזרוק את המדפים סתם כי הם כבר לא מתאימים!

אז אילו סוגי מדפים מודולריים יש אצלנו באתר?

 • מדפים מודולריים עם ברגים (סופר סלוט) – המדפים הללו הם אותם מדפים שאתם מכירים מהצבא.
  עמודים ומדפים שיחד עם ברגים ואומים הופכים ערימת מתכות לשידה לאחסון.
  במערכת סופר סלוט כזו, כל החלקים מגיעים בנפרד ויש צורך במעט ידע טכני ושניים שלושה כלי עבודה בשביל להשלים את המלאכה.
  סוגי המדף, שאנו מוכרים במערכת הזמנות המדפים שלנו, יכולים לנשוא משקל מפולג (מחולק לכל רוחב המדף) של כ-150 ק"ג.
 • מדפים מודולריים ללא ברגים – סוג הרבה יותר מתוחכם (אבל לא הרבה יותר יקר) של מדפים מודולריים שבנויים ממסגרות או סולמות, אותם אתם מקבלים מורכבים לפי הזמנת הגובה והרוחב במערכת הזמנות המדפים שביצעתם. קורות לפי רוחב השידה אותן הזמנתם כמדפים לבית או לעסק וסיפונים – משטחים, המחברים בין הקורות להשלמה של מדף איכותי. מערכת זו יכולה לשאת, גם כן משקל של כ-150 ק"ג מפולג (מחולק לכל רוחב המדף) והם ניתנים להרכבה, הרחבה או שינוי ללא כלי עבודה כלל וכלל. הם מאוד פשוטים להרכבה וניתן להעמיד כוננית בדקות ספורות.
 • מדפי תלייה על הקיר GOK– מדפים מודולריים אלו תלויים על הקיר ומשתמשים בכוחות פיסיקליים במקום ברגליים כדי לשאת המשקל עליהם הם מונחים ובגלל זה הם ידועים גם בשם מדפים בלי רגליים.

השימושים הרבים של מדפים אלו ממדפים לחנות מכולת או סופר ועד מדפים מעל הדלת במזווה בבית כדי למקסם את ניצול המחסן במלואו, נותנים לנו ולמערכת הזמנת המדפים שלנו את החופש לייצר לכם עוד מקום אחסון באותו חלל אחסון וכן להגיע לניצול מלא של חלל המחסן בבית או המחסן בעסק.

מה עוד כדאי לדעת על המדפים המודולריים שלנו?

 • ניתנים לצביעה – ניתן לקחת את השידה שהזמנתם ולצבוע אותו בצבעי מתכת (RAL), כדי להתאים אותם למיתוג בית העסק או כמדפים צבעוניים בחדר הילדים.
 • מדפים עם רגליים מחויבים בקיבוע אל הקיר! – חשוב מאוד לקבע בסיום ההרכבה את המדפים המודולריים שלכם את הקיר. ניתן לקבל מאתנו אביזר קיבוע לפי דרישה.
 • ניתנים להרחבה או לשינוי לצורת ר' או ח' – עברתם בית? רוצים להעביר את המדפים למזווה ולקנות למחסן מדפים חדשים? אין בעיה, רוכשים תוספות ומשנים מה שצריך בצורה קלה עם ברגים ואומים (מדפי סופר סלוט) או בידיים בלבד (מדפים מודולריים ללא ברגים).

מה נשאר לכם לעשות? להיכנס לאחת ממערכות הזמנת המדפים החכמות שלנו להזמין מדפים בקלות למחסן בבית למחסן בבית העסק או למחסן במשרד.

הנה הלינקים:
מדפים מודולריים עם ברגים (סופר סלוט)
מדפים מודולריים ללא ברגים
מדפי תלייה על הקיר GOK

תוכלו לפנות בשאלות גם לוואטס-אפ whatsapp

או בטלפון: 03-5447744

0
× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday
דילוג לתוכן